happybirthday

Urime Ditelindja Mbretresha jonë..pa dyshim je Mami..Gjyshja..Bashkshortja dhe Mësusja ma e mirë ne Botë..Faleminderit per mundin tënd per Respektin dhe Dashurin si në na dergove gjat Jetes..per te gjitha si na mesove dhe na dergove gjithmonë.. asgje ska qen e shumt per ty..ti je kan dhe do te jesh gjithmonë ma e forta Femen si e njofim..ti je Shembullore per ne 3 Vajza si na rrite qysh duhet dhe na bonë Gra..Nuse dhe Nena te mira.. ishallah dikur mundem dhe Femijet tonë me mendu aq per në..siq ne per ty..te duam pa Kufi Zemra jonë je Mami ma e Mira ❤❤❤😘😍 @hisenhamide ❤❤❤ @kaltrinaelisa @arxhend_seba #happybirthday #urimeditlindja #mami #gjyshja #mbretresha #nena #dashuripafund

bonne anniversaire beaugoss @darkocttg merci pour tous et plein de bonne chose à toi que tous les portes te soit ouverte , on est ensemble ça bouge ap toujours #positiveattitude #cestbondeja #djazzz #happybirthday

Mein kleines, großes Mädchen.. Jetzt bist du schon ein Jahr alt. Ein Jahr sind wir jetzt schon eine richtige kleine Familie. Es gibt nichts Schöneres 😍👨‍👩‍👧🐶 #happybirthday #einjahralt #kleinesgroßesmädchen #proudmom #woistdiezeithin #wannbistdusogroßgeworden #liebeliebeliebe #family #matilda #hat #geburtstag

Happy Birthday to this guy! ❤️ Celebrating his first birthday together as husband and wife in Atlantic City🎰 #happybirthday #husbandandwife #atlanticcity #tropicanacasino #winbig

Make a wish birthday girl 😍 #clairesbirthday #meshintl #happybirthday

Le mie True Colors Chorus mi hanno regalato questa t-shirt ❤️ Come posso non adorarle? Ok basta... si torna a provare più concentrate di prima 😂😂😂 Io stronzo 🤭 #truecolorschorus #truecolors #director #coach #teacher #voice #corofemminile #roma #love #musicanellevene #adoro #adoromivida #cooler #happybirthday #buoncompleanno #stronzo #tshirt

Birthday Gifts are still arriving! Thanks son! @shandavinci #birthdaygift #fortysomething #41 #happybirthday #may19_2018